Zagłosujmy wszyscy na Gdynianina

O wszystkim i o niczym
Awatar użytkownika
marzenna79
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Kontaktowanie:

Zagłosujmy wszyscy na Gdynianina

Postautor: marzenna79 » 25 sty 2014, 21:58

Głosujcie proszę na Sławka Kitowskiego

w konkursie "Patriotycznie Zakręceni Pomorza":

http://gdansk.naszemiasto.pl/plebiscyt/ ... t,kid.html

Patriotycznie Zakręceni Pomorza - FINAŁ

Ruszyło głosowanie finałowe na Patriotycznie Zakręconych! Naszym celem jest promowanie współczesnego patriotyzmu oraz pozytywnych zachowań, mogących stać się inspiracją dla innych.

Z tego powodu zgłosiliście do nas ludzi, dla których ich małe ojczyzny, ze swoją tradycją i historią, są powodem do dumy i miejscem, o które się dba. Po prostu.

Honorowy patronat nad akcją objął prezydent RP Bronisław Komorowski. Do akcji dołączyły też znane osobistości, dla których korzenie i miejsce pochodzenia nie są bez znaczenia.

Jeśli popieracie zgłoszonego kandydata i chcecie wesprzeć go w tym, co robi – zagłosujcie na niego i pomóżcie mu w walce o tytuł Patriotycznie Zakręconego Pomorza.

Poniżej widnieje lista laureatów z etapu subregionalnego, którzy biorą udział w finale. Wybierzcie swojego faworyta, a następnie oddajcie głos. Codziennie możecie oddać 5 głosów za pomocą serwisu oraz 3 głosy poprzez Facebooka (w tym przypadku każdy głos liczony jest jako 5!)

Głosowanie trwa do 2 lutego do północy!

Wyniki zostaną ogłoszone 3 lutego w internecie, a 6 lutego w papierowym wydaniu Naszego Miasta.

Laureat z województwa pomorskiego, wyłoniony w głosowaniu internetowym, otrzyma w nagrodę statuetkę, proporczyk oraz dyplom Patriotycznie Zakręconego Internautów.

Dodatkowo, specjalna komisja wybierze zwycięzcę, który w ramach nagrody otrzyma statuetkę i tytuł Patriotycznie Zakręconego Pomorza, a także zostanie zaproszony na wyjątkowe spotkanie w Kancelarii Prezydenta w Warszawie. W ramach wyjazdu, laureaci spotkają się także w redakcji z Rafałem Wąsowiczem, redaktorem naczelnym gazety Nasze Miasto oraz wspólnie zwiedzą Muzeum Powstania Warszawskiego.

Zapraszamy do głosowania! Pokażmy, że inicjatywy obywatelskie to działania godne promowania i naśladowania. Tak powinien wyglądać nowoczesny patriotyzm.

Szanowni Kandydaci i Internauci!
Ze względu na problemy techniczne, które mogły powodować blokadę głosowania w Plebiscycie Patriotycznie Zakręceni postanowiliśmy wydłużyć możliwość oddawania głosów o dwa tygodnie. Informujemy ponadto, że problemy zostały rozwiązane. Wydłużony termin ma na celu wyrównanie szans poszczególnych kandydatów.
Sponsor

Ta strona utrzymuje się między innymi z darowizn.
Jeżli widzisz ten tekst, ktòry blokuje nasze reklamy.
Proszę skorzystaj z Darowizny na prowadzenie tej strony.

Awatar użytkownika
Dawna Gdynia
Admin Ławicy
Admin Ławicy
Kontaktowanie:

Re: Zagłosujmy wszyscy na Gdyniania

Postautor: Dawna Gdynia » 25 sty 2014, 22:26

Bardzo lubię jego książkę "Gdynia - Miasto z morza i marzeń"
Obrazek
Awatar użytkownika
marzenna79
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Kontaktowanie:

Postautor: marzenna79 » 25 sty 2014, 23:46

Ja lubię jego albumy o Gdyni... :)
Awatar użytkownika
marzenna79
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Kontaktowanie:

Postautor: marzenna79 » 26 sty 2014, 0:45

Oficjalne podziękowanie Sławka Kitowskiego

Obrazek

Drodzy Przyjaciele i Znajomi,
Dziś (9.01.2014) od godz. 12.00 rozpoczyna się głosowanie na PATRIOTÓW LOKALNYCH w skali całego POMORZA. Do finału regionalnego weszli zwycięzcy plebiscytu Dziennika Bałtyckiego w poszczególnych miastach, także ja.

Pragnę bardzo podziękować WSZYSTKIM, którzy na mnie głosowali. Wygrana nie była pewna do ostatniego dnia a finisz – pasjonujący. Sądząc po wynikach, otrzymałem najwięcej głosów oddanych poprzez zwykłe klikanie bezpośrednio na portalu i to jest bardzo cenne. „Potrójnych" głosów oddanych poprzez Facebook miałem najmniej, a to jest domena młodych ludzi. I z tego trzeba wyciągnąć wnioski w tym głosowaniu.
Mimo, że to tylko zabawa, to jednak dzięki Waszej determinacji i poświęceniu czasu na codzienne klikanie – wygrałem i przeszedłem do finału.
Proszę, powtórzcie to raz jeszcze na większą skalę! I zaproście do zabawy swoich znajomych.
Mała wskazówka: Każdy może codziennie jednorazowo oddać 5 głosów zwykłym klikaniem po wejściu na portal, a z komórki po każdorazowym połączeniu z internetem nawet więcej. Ponadto każdy, kto ma konto na Facebooku może oddać codziennie 15 głosów. I tak do 2 lutego !

Pozdrawiam serdecznie
Sławek Kitowski

Redakcja Dziennika Bałtyckiego zadała laureatom 3 proste pytania, ja odpowiedziałem tak:

Redakcja: Czy cieszy się Pan z udziału w konkursie?
Sławomir Kitowski: – Tak, temat plebiscytu jest związany z moją pasją i pracą zawodową oraz działalnością społeczną dla Gdyni i Pomorza. Np. album „Gdynia. Miasto z morza i marzeń” od kilkunastu lat popularyzuje historię, odkrywając ją dla kolejnych pokoleń. Moja działalność społeczna dla dobra wspólnego i niepełnosprawnych uwrażliwia serca i umysły.

Uzyskany przez Pana wynik cieszy/ motywuje/ czy działa jeszcze inaczej?
SK: – Cieszy i motywuje. Przygotowuję właśnie publikację, która bardzo wzmocni patriotyzm lokalny miłośników Orłowa i Kolibek, a historia tych miejsc jest także ważna dla Pomorza. Zachęcam do dbania o dobro wspólne i poprawę estetyki miejsc publicznych oraz większą tolerancję i empatię dla innych.
Czy tego typu konkursy są potrzebne?
SK: – Potrzebne, a ten zasługuje na szczególną uwagę. Patriotyzm to nie tylko pamięć o historii i wartościach. To także odpowiedź na pytanie, co ty możesz zrobić dla swojego miasta, osiedla, szkoły, domu – a nie odwrotnie.
Sponsor

Awatar użytkownika
marzenna79
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Kontaktowanie:

Postautor: marzenna79 » 26 sty 2014, 13:39

PAMIĘTAJCIE, GŁOSUJEMY KAŻDEGO DNIA !

http://gdansk.naszemiasto.pl/plebiscyt/ ... t,kid.html

Ja głosuję codziennie, dając łącznie Sławkowi aż 25 punktów z jednego konta Facebookowego,
czyli 5 x po 1 punkcie głosuję tradycyjnie, zanim zaloguję się na FB
oraz 3 x po 5 punktów łącząc konto FB,
a na koniec ponownie 5 x po 1 punkcie w głosowaniu tradycyjnym.

WAŻNA JEST KOLEJNOŚĆ GŁOSOWANIA !!!

P.S.
Dodatkowo można głosować z telefonu komórkowego, gdy ma się w nim internet.
Awatar użytkownika
marzenna79
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Kontaktowanie:

Postautor: marzenna79 » 30 sty 2014, 21:50

Jeszcze tylko 3 dni....

Głosowanie trwa do 2 lutego do północy! :)
Awatar użytkownika
nowan1950@o2.pl
st.śledźmarynarz
st.śledźmarynarz

Postautor: nowan1950@o2.pl » 30 sty 2014, 22:12

Codziennie głosuję, żeby nie spadł niżej.
Awatar użytkownika
marzenna79
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Kontaktowanie:

Postautor: marzenna79 » 01 lut 2014, 19:52

nowan1950@o2.pl pisze:Codziennie głosuję, żeby nie spadł niżej.

Dziękujemy Andrzejku. :D
Awatar użytkownika
marzenna79
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Kontaktowanie:

Postautor: marzenna79 » 03 lut 2014, 0:12

Koniec głosowania - Gdynia jest na 7 miejscu

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
marzenna79
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
Kontaktowanie:

Postautor: marzenna79 » 04 lut 2014, 11:39

Finał Plebiscytu - oficjalne wyniki

http://gdansk.naszemiasto.pl/plebiscyt/ ... ,t,id.html

Obrazek

Obrazek
Sponsor

Wróć do „Pogaduszki”